— Program akce —

10:00h - 10:45h Volný trénink

11:00h - 12:30h Měřený trénink

13:00h - 15:45h Vyzařovací rozjížďky po čtyřech jezdích, dle ranních měřených tréninků ( v pořadí ženy, děti, jezdci přeboru B a jezdci první výkonnostní třídy A)

16:00h - 17:45h Rozjížďky do čtvrfinále - semifinále - finále

18:00h Slavnostní vyhlášení výsledků závodu Czech Extreme Enduro 2017

— Doprovodný program —

Vzhledem k tomu, že jde o celodenní akci, návštěvníci se mohou také těšit na bohatý doprovodný program vhodný pro experty z oboru, dospělé a především také pro rodiny s dětmi. 

Během dne tak bude možné navštívit okolní stánky s různými moto doplňky, od speciálních olejů Motor-oil, tlumičů švédské značky Öhlins a pneumatik pro sportovní účely až po motocrossové oblečení značky 101 riders. 

Návštěvníci si budou moci osobně vyzkoušet elektrická kola značky Rock-Machine nebo navštívit závodní depo jezdců a proniknout tak do zákulisí celé akce. Na místě bude také motocrossová škola pod vedením motocrossového a endurového závodníka Radka Tomana, kde si budou moci zajezdit také malí sportovní nadšenci. 

Součástí programu bude také přehlídka společnosti UNIVOK - oficiálního prodejce motocyklů značky KTM, kterou předchází její bohatá historie a celosvětově dominující sportovní výsledky nebo samotná výstava silničních a terénních motocyklů.

Celou akcí vás provede Jakub "Buba" Ouvín - mimo jiné moderátor pořadu Drive na Óčku. Pozvánku na Extreme Enduro v Praze právě v pořadu Drive, kde byli hosté Víťa Kuklík a Radek Toman, uvidíte již tuto neděli 24.9.2017 ve 22h.

Zvěte, sdílejte, jedinečná příležitost ukázat všem tento sport!